Суббота, 29 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Нардеп контролюватиме хід розслідування підпалу будинку священика на Чернігівщині


01Щодо підпалу житлового будинку священика, який перейшов від Московського патріархату до Київського, народний депутат від Всеукраїнського об`єднання «Свобода» Юрій Бублик звернувся до правоохоронних органів з вимогою розслідувати належним чином факт події.

У ніч на 29 грудня в селі Подін Менського району Чернігівської области невідомі підпалили будинок ієромонаха Нестора, який нещодавно перейшов до Української Православної Церкви Київського Патріярхату. В момент підпалу священик перебував у своєму помешканні.

Отець Нестор (Назаров)

Отець Нестор (Назаров)

Зауважимо, що отець Нестор раніше був монахом Домницького чоловічого монастиря, який належить до відомства церкви Московського патріярхату. У зв'язку з тим, що на території святині здійснюється московська пропаганда, він був змушений покинути монастир та перейти до Київського Патріярхату. Згодом священнослужителя було висвячено в УПЦ КП та надано йому парафію в Менському районі. Є підозри, що саме цим спричинений умисний підпал житла отця Нестора.

На разі народний депутат від ВО «Свобода» Юрій Бублик, який є уповноваженим націоналістичної сили в області, готує звернення до силових структур із вимогою розслідувати підпал будинку священика.

Ольга МИНЕНОК


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/