Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Нардеп ховається від правосуддя під куполом Верховної Ради

Нардеп ховається від правосуддя під куполом Верховної Ради


 Обвинувачений у розкраданні державного майна в особливо великих розмірах (більше 2 млрд гривень) одіозний банкір Януковича та подільник Гонтарєвої народний депутат Борис Приходько ховається від правосуддя.

11 вересня 2019 року у Дарницькому райсуді міста Києва мало відбутися судове засідання у справі Брокбізнесбанку, де обвинуваченим у розкраданні більше 2 млрд гривень є Борис Приходько.

Однак, пан Борис проігнорував виклик до суду та не з’явився, обгрунтовуючи тим, що саме цього дня відбувається засідання у Верховній Раді. Але ж виклик до суду є обов`язковим як для будь кого, у тому числі і для народного депутата. Це ж не прогул, тож чого боятися: взяв довідку з суду та й подав на роботу. Аж ні. Для такого нардепа як Приходька, закони вилами писані. А тому його представник вніс клопотання про перенесення судового засідання на інший день — 13 вересня. Але чи не навмисно «народний обранець» Борис Приходько «призначає» розгляд справи на п`ятницю? Ще б пак! Адже цього дня, виявляється, теж заплановане парламентське засідання. Якщо і цього разу цей нардеп уникатиме суду, то це означатиме, що він не лише демонструє зневагу до суду, але й до виборців та країни, в головному законодавчому органі якої він зараз перебуває.

І чого б це боятися людині, яка, за його словами, не причетна до розкрадання? Чи часом Борис Приходько не взяв приклад з екс-гаранта нашої Конституції, який також ігнорує допити і не з’являється в ДБР? То, може, й справді, як запевняє член координаційної ради з Всеукраїнського об’єднання добровольців Вадим Йовенко, народний депутат Борис Приходько ховається від відповідальності за скоєні дії під куполом Верховної Ради?

У день, коли мало відбутися засідання суду «по справі Приходька», братчики  з громадської організації «Всеукраїнське об`єднання добровольців» провели акцію під гаслом: «Вони мають сидіти в тюрмі, а не у Верховній Раді».

— З приходом нового Президента ми чекаємо, що Україна оновиться і до влади прийдуть нові люди, ми станемо жити краще й по інших правилах. — висловила свою думку під час проведення акції у Києві Олена Живко ꟷ керівник ГО «Об`єднання добровольців України». — Однак, як бачимо, до влади рвуться й ті, хто заплямував себе ще під час колишньої влади... Використовуючи дуже хитрі методи, вони намагаються просунути своїх людей у вищі органи державної влади... Ми ж хочемо, щоб до влади прийшли такі люди, які по-справжньому дбають про країну, а не про свій гаманець...  

Активісти з ГО «Всеукраїнське Об`єднання добровольців» вимушені були подати відповідне звернення до Офісу глави держави. Вони вважають, що Президент України повинен знати, з ким він може розбудовувати країну, а кому не слід довіряти.

— Ми вимагаємо, щоб такі справи розслідувалися, а не «висіли» в повітрі, — зауважив Віктор Іллюшко ꟷ голова Чернігівського обласного осередку ГО «Всеукраїнське об`єднання добровольців», бо ті ж можновладці знову пробиваються до влади і знову намагаються грабувати нашу державу і наш народ. 

Активісти «Всеукраїнського об’єднання добровольців» рішуче налаштовані на подальшу боротьбу з тими, для кого поняття честі, гідності та справедливості залишаються за задвірках.

— «Всеукраїнське Об’єднання Добровольців» має на меті допомогти всенародно обраному Президенту Володимиру Зеленському змінити країну і позбавити її від подібних кадрів, — зазначив Вадим Йовенко, член координаційної Ради «Всеукраїнського об`єднання добровольців». — Адже десятки мільйонів українців зробили свій вибір за оновлення влади і країни та за очищення її від представників «старого режиму», які зганьбили себе через різні махінації, схеми та оборудки...


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/