Пятница, 10 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Наражаючи себе на небезпеку пес дві доби захижав свою поранену подругу


Житель українського села Тийглаш (Закарпаття) Денис Малафєєв розповів в Facebook історію пса, який дві доби зігрівав і захищав від поїздів свою поранену подругу.

“Сьогодні о 12.00 надійшов дзвінок від друзів, про те, що два дні поспіль в с.Цегловка на жд шляхах лежать дві собаки! По приїзду виявилося, що одна собака-сука травмована поїздом, і не в змозі пересуватися самостійно! Кілька спроб прибрати тварин з рейок виявилися марними, так як пес всіляко захищав її від нас!” – поділився Малафєєв.

Він зняв на відео, як собаки ховаються під проїжджаючими потягами – вони обидві притискалися щоразу до землі між рейками.

“Хлопці, кобель це робив 2 доби поспіль! Вдумайтеся тільки! Він грів її дві доби, щоб вона не замерзла і піддавав себе на небезпеку кожен раз! Я не знаю, як це назвати: інстинкт, любов, дружба, відданість. Знаю одне: чи всі люди так можуть!” – підкреслив житель села.

Малафєєв разом з товаришами все-таки зміг забрати собак з шляхів і відвезти їх до притулку.

Щиро хочеться подякувати таким людям за допомогу нещасним тваринам!

ВІДЕО 1

ВІДЕО 2

ВІДЕО 3 (під потягом)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/