Вторник, 7 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Напої алкогольні відомих торгових марок виготовляли підпільно

Напої алкогольні відомих торгових марок виготовляли підпільно


Правоохоронцями викрито незаконну діяльність підпільного цеху з виробництва фальсифікованої алкогольної продукції відомих торгових марок.

Про це повідомили в прокуратурі Чернігівської області. За процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області у ході розслідування кримінального провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання, транспортування та збуту алкогольної продукції з недоброякісної сировини (ч. 3 ст. 204 КК України) викрито діяльність підпільного цеху з виготовлення алкогольних напоїв з використанням брендів відомих торгових марок. Завдяки скоординованим процесуальним керівником заходам співробітниками органів фіскальної служби встановлено, що на території м. Чернігова в приватному будинку та гаражному приміщенні організовано виробництво алкоголю шляхом змішування спирту невідомого походження з водою та іншими харчовими домішками з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво. Реалізація фальсифікованих алкогольних напоїв здійснювалась в пластикових пакетах «bag-in-box, а також пластикових пляшках різного об’єму. На підставі ухвал суду прокурорами та слідчими за участі працівників оперативного управління ГУ ДФС у Чернігівській області проведено 10 обшуків на території міст Чернігів, Мена, Бровари та смт Козелець за результатами яких виявлено та вилучено із незаконного обігу 1,6 тон спирту, 12,2 тон фальсифікованих елітних алкогольних напоїв («Chivas», «Kvint», «Jim Beam», «Grey Goose», «Absolut Vodka», «Jack Daniel’s» інші) та обладнання для масового виробництва сурогату. Всього вилучено майна на суму понад 4 млн грн, в тому числі підакцизних товарів на суму 3 млн. грн. Уcтановлено, що виготовлена з порушенням встановлених технологічних норм продукція реалізовувалася на території Київської та Чернігівської областей в роздріб та оптом. На даний час досудове розслідування триває, встановлюються всі обставини вчиненого кримінального правопорушення.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/