Субота, 24 Серпень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Наливайченко зустрівся з медперсоналом онкодиспансеру

Наливайченко зустрівся з медперсоналом онкодиспансеру


Кандидат у Президенти України, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко 25 березня 2019 року побував у Чернігівському обласному онкологічному диспансері.

Політик ознайомився з лікувальним процесом закладу, новою технічною апаратурою функціонально-діагностичного та лікувального напрямку, яка була придбана протягом двох останніх років, цікавився передовими методами, що застосовуються останнім часом в медустанові.

Кандидат у Президенти зустрівся з лікарями, представниками середнього медичного персоналу та молодшими медичними сестрами.

Він стисло окреслив основні напрямки своєї майбутньої діяльності на посаді Президента, розповів про першочергові невідкладні заходи, які необхідно буде здійснити для політично-економічної стабілізації в країні, окреслив шляхи розвитку декількох сфер і особливо, медичної галузі.

Наливайченко наголосив на необхідності поліпшення умов праці медиків, покращення соціально-матеріальної бази, підвищення до європейського рівня заробітної плати медичних працівників тощо.

Валентин Наливайченко коротко зупинився на Плані відновлення і збереження миру, який розробила його команда.

«Працююча країна ─ це жива країна, тобто яка розвивається. Відтак пріоритетом відновлення миру та відновлення економіки для нового Президента та Уряду має бути щоденно», ─ наголосив він.

Політик зупинився на такій болючій для суспільства проблемі, як корупція, щупальця якої вже проникли у всі шпарини. А відтак, як вважає Наливайченко, без знищення цього ганебного явища, не можна рухатися вперед.

«Корупція ─ це ракова пухлина, ─ підкреслив Валентин Наливайченко, ─ а тому вона повинна бути відрізана раз і назавжди… Рівність усіх перед законом і невідворотність кримінального покарання ─ ось основні принципи найвищої справедливості. Саме таку країну хочуть бачити її громадяни. Очищення і оновлення влади так само важливе, як і лікування хвороб. Але хвороби на рівні Уряду, Президента ─ це найгірше, що може статися для країни. А відтак і лікувати треба рішуче, раз і назавжди».  

Валентин Наливайченко відповів на кілька запитань медичного персоналу.

Детальніше — у відео:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/