Воскресенье, 6 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Наливайченко: національні інтереси в Азовському та Чорному морях слід захищати

Наливайченко: національні інтереси в Азовському та Чорному морях слід захищати


Настав час діяти та захищати наші національні інтереси в Азовському та Чорному морях, — заявив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Політик наголосив, шо Російська Федерація агресивно тисне, блокує, порушує міжнародне право. У відповідь українські керманичі обмежуються млявими коментарями та констатацією і так очевидних речей.

Наливайченко переконаний, що з точки зору національної безпеки України зараз дуже важливо перейти в наступ і захищати наші торговельні інтереси і в Азовському, і в Чорному морях. На найвищому рівні в міжнародній морській організації , на думку політика, необхідно ставити питання руба та вимагати:

1. Російська Федерація має припинити економічний та військовий тиск в Азовському морі.
2. В українські порти Маріуполь і Бердянськ слід запросити міжнародну моніторингову місію та разом з міжнародною спільнотою відновити режим нормальної роботи українських морських портів.
3. Разом з міжнародною моніторинговою місією Україні ініціювати виключення Росії з Міжнародної морської організації та ініціювати санкції до всіх суден під російським прапором в усіх міжнародних портах.
4. Прискорити створення в Маріуполі та Бердянську українських морських баз.
5. Перейти до військово-морського супроводження торговельних суден в Азовському та Чорному морях.

«Вважаю, що Україні треба ініціювати спільне військово-морське патрулювання та супроводження торговельних суден разом з країнами-членами НАТО: Туреччиною, Болгарією, Грецією (нашими союзниками захисту спільних морських інтересів)», — підкреслив лідер «Справедливості».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/