Середа, 24 Квітень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Наловили риби на 13 тисяч гривень

Наловили риби на 13 тисяч гривень


Городнянським відділом Менської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо трьох жителів с. Великий Дирчин Городнянського району Чернігівської області.

Перебуваючи на р. Снов, за допомогою бредня-невода, який відповідно до пункту 3.15 Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України № 19 від 15.02.1999, відноситься до заборонених знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань, без належних документів та дозволу на вилов, здійснювали незаконний лов риби для особистих потреб.

Зазначені особи виловили 98 одиниць риби загальною вартістю 13498,00 грн, чим завдали істотної шкоди.

Дії винних осіб кваліфіковано за ч. 1 ст. 249 КК України.

Процесуальним прокурором в інтересах держави в особі Управління Державного агентства рибного господарства у Чернігівській області заявлено цивільний позов про стягнення з винних осіб шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства в галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів.

Судовий розгляд триває.

Юлія Червонюк — начальник Городнянського відділу Менської місцевої прокуратури, Чернігівщина


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/