Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Найближчої суботи у Чернігові засіяють музично-кольорові фонтани


Щоб до Великодня місто було більш святковим, працівники «Чернігівводоканалу» провели весь комплекс робіт по підготовці роботи фонтанів Чернігова.

Демонтована захисна кришка над музичним фонтаном у сквері ім. Попудренка і проведено весь необхідний комплекс  профілактичних робіт. Встановлено насоси, підключена звукова апаратура, здійснено огляд та промивання чаші, пофарбовані поверхні. Подібні роботи проведені і у місцях, де розташовані інші фонтани: на Алеї Героїв та у Центральному парку культури та відпочинку.

Починаючи з 23 квітня і протягом тижня всі фонтани міста будуть працювати у тестовому режимі, тобто кожного дня з 12:00 до 21:00. Така апробація роботи фонтанів здійснюється для виявлення та усунення можливих поломок. Подальший графік роботи фонтанів Чернігова буде розроблений управлінням ЖКГ Чернігівської міської ради.

Додамо, що цьогоріч КП «Чернігівводоканал» зекономив майже 300 тисяч гривень з міського бюджету на утримання та обслуговування фонтанів. За рахунок цих коштів буде збільшено час роботи фонтанів аби радувати чернігівців і гостей нашого міста.

Олена БОРИСЕНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/