Пятница, 5 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Найбільше кап. інвестицій – у Прилуках, найменше – у Н.Сіверському


У 2015 р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 3550 млн.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені  в матеріальні активи, інформує Головне управління статистики у Чернігівській області.

На придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання та інвентаря спрямовано 42% інвестицій, у житлові та нежитлові будівлі – 36%,  інженерні споруди – 7%.

Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств і організацій (74% загального обсягу). Частка коштів населення, використаних на будівництво житла склала 12%. За бюджетні кошти освоєно 9% усіх інвестицій.

Найбільше (38%) капітальних інвестицій використано в сільському, лісовому та рибному господарстві, 27% – підприємствами промисловості, 20% – будівництва.  

Суттєві обсяги коштів інвестовано підприємствами обласного центру – 25% загального обсягу та  міста Прилуки  – 15%.

У розрахунку на одну особу населення області освоєно 3408 грн капітальних інвестицій. Найбільше коштів на одного мешканця освоєно в м.Прилуках  (9565 грн), найменше – у Н.­-Сіверському  районі (628 грн).


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/