Понедельник, 30 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Найбільше інвестують в розвиток Чернігівщини Німеччина, Польща, Кіпр


Обсяг прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), залучених в економіку Чернігівщини з початку інвестування, станом на 1 липня 2016р. становив 93,4 млн.дол. США, за даними Головного управління статистики у Чернігівській області.

У січні–червні 2016р. в економіку області іноземними інвесторами вкладено 1,7 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу). Зменшення капіталу за цей період відбулось переважно за рахунок курсової різниці і становить 04 млн.дол. США.

З початку інвестування прямі іноземні інвестиції надійшли з 39 країн світу. Лідерами з інвестування є партнери з Німеччини (45% від загального обсягу іноземних інвестицій), Польщі (16%) та Кіпру (10%).

Майже три чверті (73%) іноземного капіталу зосереджено на підприємствах промисловості, зокрема 51% – у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

На підприємствах сільського, лісового та рибного господарства зосереджено понад 12% прямих інвестицій, у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування – 5%.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/