Вторник, 18 мая 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Нахал». Військова пригода


armiyaХочете — вірте в цю історію, хочете — ні, але події розвивалися так.

Потрапив одного разу я в московський окружний військовий шпиталь із якоюсь хворобою. Поклали мене в палату, де було вже семеро солдатів і курсантів із військових училищ Москви. Через два дні ми всі перезнайомилися, і кожен одне про одного знав уже майже все.

Серед нас виділявся один боєць, але не своєю спортивною статурою, а тим, що в нього на чоловічій гідності була наколка з написом «НАХАЛ». Це не було секретом і для обслуговуючого персоналу госпіталю. Наші медсестри, самі розумієте, — в основному молоденькі дівчата, їм цікаво поглянути на незвичайного хлопця, тому занадилися вони по черзі заходити до нас у палату. Було видно, що йдуть вони зайвий раз не стільки для виконання своїх безпосередніх обов'язків, скільки для того, щоб хоч мигцем поглянути на його диво-дивне. Урешті-решт набридла нашому братану така підвищена увага до своєї персони, і вирішив він трохи пожартувати над однією з медсестричок.

Ви читаєте чергову розповідь Анатолія Покришня ? з циклу «Я хочу вам розповісти. Історії про Радянську Армію з «людським обличчям»

Одного разу лікар призначив зробити йому клізму. Безпосередньо перед самою процедурою він непомітно набрав у рот води, і коли допитлива «чувиха» спустошила клізму, вода струменем полилася у нього з рота... Медсестру довелося «відкачувати» переляканому черговому лікарю. А ми ще довго сміялися після цього випадку.

Р.S. Чув потім, уже наприкінці випуску, що після закінчення служби той курсант одружився на допитливій медсестричці. 

Анатолій ПОКРИШЕНЬ, військовий полковник у відставці, м. Чернігів


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/