Понедельник, 8 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Надію Савченко можуть позбавити депутатства


Як відомо, народний депутат Надія Савченко 11 грудня провела таємну зустріч у Мінську з лідерами так званих ЛНР-ДНР Плотницьким та Захарченком у присутності представників ФСБ Росії.

А вже у понеділок, 12 грудня, Савченко заявила, що мета цієї зустрічі – це активізація мінських домовленостей.

− Треба посилити мінський формат, − зазначила журналістам політик Савченко. – Війну треба припиняти… Знаходячись у російській тюрмі, я заявила, що буду розмовляти навіть з чортом…Розмовляючи з лідерами ЛНР і ДНР я не побачила в них чорта, я побачила людей.

У той же час багато політиків, погоджуючись з тим, що війну необхідно дійсно  припиняти, висловлюють іншу думку щодо цієї зустрічі.

Діючи таким чином, вона легалізує невизнані «республіки», з одного боку, а з іншого – позитивно впливає на користь Кремля. Таку думку висловив колишній нардеп Тарас Чорновіл.

− Неадекватність або агентурна діяльність – очевидна, − підкреслив колишній нардеп Тарас Чорновіл. − Спекулювати на горі людей (родини бійців, що знаходяться у полоні окупантів та їх прибічників. — Ред) – це підлість.

Нинішній народний депутат Олексій Гончаренко вказав на те, що Савченко можна зрозуміти як людину, але вона є народним депутатом і не мала повноважень діяти від імені держави, як офіційна особа. Вести подібні переговори може лише делегований представник, підкреслив нардеп.

Деякі політики натякають на те, що Савченко нібито пішла на таємну зустріч із Захарченком і Плотницьким, бо її діяльність відбувається під контролем ФСБ Росії.

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що Надія Савченко не координує свої дії та рішення з фракцією «Батьківщини».

− З терористами не можна вести переговори, − впевнена Юлія Тимошенко. − Переговори з терористами є недопустимими й безперспективними.

Мустафа Наєм також вказав на те, що Савченко не мала права виходити на такий рівень і представляти країну.

Аналітики говорять про те, що дії Надії Савченко можуть призвести до розгляду її вчинків як у Верховній Раді, зокрема, у фракції ВО «Батьківщина»  так і на зібранні (з`їзді) цієї партії.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/