Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На зустріч із нардепом «стягували» студентів та викладачів вузу


Громадська організація «Чернігівська правозахисна спілка» та «Антикорупційний дайджест» звернулися до Антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро з проханням з’ясувати обставини і наявність можливого примусу викладачів та студентів Чернігівського музичного училища до участі у зустрічі з народним депутатом Березенком С.І.

Підставою звернення стала інформація інтернет-видань, що на 07 березня 2017 року у місті Чернігові була заплановано зустріч викладачів і студентів Чернігівського музичного училища з народним депутатом Березенком Сергієм Івановичем.

При цьому, згідно публікації «На зустріч із Березенком у Чернігові «зганяють» студентів і викладачів» (адреса в мережі Інтернет) в оголошенні про зустріч містилась теза про обов’язковість явки на цю зустріч – «Явка всіх викладачів і студентів обов’язкова»

Березенко-зустріч

Отже, в разі підтвердження оприлюдненої інформації на нашу оціночну думку є ознаки примусу студентів та викладачів до участі у зустрічі з народним депутатом та, відповідно, порушення чинного, зокрема – антикорупційного, законодавства.

Так, зокрема, відповідно до пункту 1 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 цього Закону, притягаються до відповідальності у встановленому законом порядку.

Березенко_Screenshot_фейсбук_часи совєтов«У своєму коментарі на сторінці у фейсбук депутат висловив переконання «що часи “совєтов” вже пройшли» і закликав не принижувати «себе та свій колектив подібними агітками.».

Слушна думка, але слід згадати зовсім недалекі часи виборчих перегонів, в яких нагадаємо «змагалися» в тому числі пан Березенко та пан Корбан, по 205 округу у місті Чернігові і є доцільним питання — хто принижував чернігівців проведенням брудної політичної компанії, застосуванням адмінресурсу та розбещував масовими підкупами?

Однак, це питання – риторичне, то ж чи варто присоромлювати запопадливих виконавців, які занадто буквально зрозуміли правила корумпованої знахабнілою владної системи?» — зазначив керівник ГО «Чернігівська правозахисна спілка» та «Антикорупційного дайджесту» Євгеній Малецький.

Євген Малецький — виконавчий директор Громадської організації«Чернігівська правозахисна спілка», редактор «Антикорупційного дайджесту»

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/