Суббота, 5 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На знімальну групу чернігівських журналістів напали будівельники


На знімальну групу ЧЕline під час виконання нею своїх професійних обов’язків напав технічний директор ДП «УкрСіверБуд» Володимир Сахненко. Про це повідомили самі журналісти видання ЧЕline. 

Це сталося 20 грудня на місці пожежі біля чернігівського реабілітаційного центру «Відродження».

Журналісти стверджують, що технічний директор ДП «УкрСіверБуд» перешкоджав журналістській діяльності,  а саме забороняв знімати і погрожував. Потім Володимир Сахненко покликав своїх підопічних, які виштовхали знімальну групу. Таким чином будівельники, як стверджують журналісти, порушили 171 ст. Кримінального Кодексу України, згідно з якою передбачене обмеження волі до 5 років.

Керівництво ЧЕline звернулося до правоохоронних органів із проханням відреагувати на ситуацію. «Така агресивна поведінка будівельників може бути пов’язана з тим, що саме вони винні у загорянні на території реабілітаційного центру. Адже вони проводили зварювальні роботи поряд з утеплювачем. На цей факт також варто було б звернути увагу правоохоронцям», — заявили журналісти видання.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/