Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На яких умовах працюватиме Укрпошта


22 грудня відбулася конференція трудового колективу Українського державного підприємства  поштового  зв’язку «Укрпошта», на якій було ухвалено зміни до Колективного договору Укрпошти на 2016—2020 роки.

В  рамках  реформування  УДППЗ “Укрпошта” та покращення якості сервісів, що надаються  компанією, наразі здійснюється активна робота щодо запровадження ефективних  механізмів мотивації персоналу та ліквідації “зрівнялівки”, що фактично унеможливлює  використання інструментів матеріального заохочення співробітників за сумлінну працю.
В  рамках  цієї  політики,  а  також з метою приведення тексту Колективного договору у відповідність  із  ухваленим  законодавством  про  підвищення мінімальної  заробітної  платні  до  3200 грн, керівництвом “Укрпошти” було розроблено, узгоджено з Міністерством інфраструктури України, та профспілками компанії, зміни до Колективного договору.
Робота  над змінами до колективного договору тривала упродовж двох місяців.
Від регіональних дирекцій до змін надійшло 596 пропозицій, з яких 507 були взяті  в  роботу.  Ухвалені  зміни  будуть  діяти протягом року у зв’язку з проходженням процедури корпоратизації підприємства.
Після обговорення даних змін з делегацією трудового колективу Укрпошти, на конференції  трудового  колективу  їх  було підтримано більшістю делегатів.
Конференція  відбувалася за головування Миколи Стародуба, голови об’єднаної профспілкової організації УДППЗ «Укрпошта».

У роботі конференції взяли участь: 

—   з  боку  керівництва  “Укрпошти”:   генеральний  директор  компанії Ігор Смілянський,  заступник  генерального директора з персоналу Олена Дрощенко,
директор  департаменту  з  організації  праці, заробітної плати та кадрової роботи   Лілія  Бушина,  завідувач  відділу  організаційно-правової  роботи профспілки працівників зв’язку України Наталія Мазур
—   з  боку  трудового  колективу  -  делегати  та  представники  профспілок працівників зв’язку України.

Ключові зміни до Колективного договору передбачають:
1.   Підвищення   виплат   співробітникам  Укрпошти,  зокрема,  працівникам виробничих  спеціальностей. Так, в середньому доходи працівників виробничих спеціальностей  (що  включає  весь  персонал  ВПЗ,  сортувальників, водіїв, листонош) зростуть в середньому на 20%, відповідно до відпрацьованого часу.
2. Забезпечення норми, згідно з якою  доходи працівників Укрпошти не можуть бути  меншими за  мінімальну заробітну плату (з урахуванням відпрацьованого часу), тобто, з 1 січня 2017 року — не менше  3200 грн.
3.  Зміна  системи  преміювання  в  компанії. Якщо раніше рівень премії для кожного  співробітника  Укрпошти залежав виключно від рівня виконання плану по доходам всієї компанії, і не був прив’язаний до його особистого внеску в ефективність   роботи   держпідприємства,  нова  система  преміювання  буде базуватися  на  чітких  показниках ефективності,  і  для  кожного напрямку діяльності Укрпошти вони будуть визначатися окремо.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/