Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На виборах у Чернігові відзначали людей штрих-кодами


Кілька років тому, перед застосуванням ідентифікаційних та інших штрих-кодів, церква застерегла від такого кодового нашестя і заявила, що такі штрих-коди — це бісівська справа. Якщо це так, то схоже, у Чернігові темна сила впроваджує масово штриховану систему вже й під час виборів. Дожилися!

Не секрет, що у Чернігові деякі кандидати у депутати різних рівнів ще й раніше вдавалися до всіляких маніпулятивних та брудних дій, аби здобути перемогу у виборчих перегонах. Найбільше такі дії застосовувалися у 205-му виборчому окрузі Чернігова під час проміжних виборів до Верховної Ради цього року.

Але діяння, які застосовувалися командою Владислава Атрошенка цього разу під час місцевих виборів і, зокрема, міського голови Чернігова, перевершила всі раніше брудні технологічні методи. Серед усіляких «нововведень» виразним є впровадження так званих штрих-кодів, які наносилися на паспорт або обкладинку паспорта громадянина, що давало змогу ідентифікувати конкретну особу при розрахунку грошима.

Листи, які роздавали листоноші мешканцям міста, що скористалися програмою міської ради «Соціальна картка чернігівця», серйозно налякали багатьох мешканців обласного центру. Адже в текстах містилася інформація про те, що особа, яка отримала по соціальній картці допомогу, повинна повернути фінансово-банківській установі зазначену суму, до того ж, з відсотками.

У багатьох людей підвищувався артеріальний тиск, і вони змушені були хапатися за пігулки. Звичайно, що такі листи писалися задля компрометації нинішнього очільника міста.

Таке відношення до мешканців Чернігова команди Владислава Атрошенка його опонент по виборчих перегонах чинний поки що міський голова Олександр Соколов вважає зверх цинізму.

− Як же треба не любити місто і його жителів, щоб вдатися до такого нелюдського способу, − зазначив Соколов на прес-конференції, яка відбулася 16 листопада у прес-центрі «Експертна думка».

Журналістам був продемонстрований документальний фільм, до якого увійшли відеофрагменти за фактами підкупу виборців, що були зафіксовані протягом останнього тижня.

Також Олександр Соколов відповів на численні запитання місцевих журналістів.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/