Вторник, 21 20 января20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На військовому полігоні — стрільби

На військовому полігоні — стрільби


На Чернігівщині тривають планові заняття з бойової підготовки підрозділів механізованої частини оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Військовослужбовці частини провели бойове злагодження, удосконалили практичні навички ведення бойових дій у різних видах бою, застосування зброї та озброєння бойових машин з урахуванням досвіду російсько-української війни.

Під час батальйонно-тактичних навчань з бойовою стрільбою піхотні підрозділи відпрацювали завдання з відбиття атаки умовного противника, за допомогою стрілецького озброєння здійснювали перешкоди, вимушені зупинки, а після використання озброєння бойової техніки, допоміжних сил і засобів, повністю знищували.

За словами керівника навчань, всі військовослужбовці діють на належному рівні, повністю виконали поставлені завдання, тож мети занять з бойової підготовки досягнуто.

Олександр Парій,

керівник відділення спецкорів (м. Чернігів) Інформагентства Міноборони України «АрміяInform»


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/