Воскресенье, 29 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Семенівщині розпочалася акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»


Всесвітній день лісу святкується у переддень весняного рівнодення у Північній півкулі  і  вважається першим днем весни та символом нового життя й нових починань.

ліс 1Всесвітній  день лісівництва використовують як привід для розповсюдження інформації щодо всіх аспектів багатства лісу, представлених із трьох точок зору: виробництво, захист, і відновлення.

ліс 3ДП « Семенівський лісгосп»  з нагоди Дня лісу розпочинає акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». У першу чергу  проводимо благоустрій, озеленення  територій  лісництв.  Щороку  працівники лісгоспу  на чолі з директором О.В. Дудко  прибирають побутове сміття в урочищі «Базарна роща» .

ліс 2Вже традиційно лісівники  долучають  до відновлення  лісових  насаджень на зрубах школярів з учнівських лісництв.  Також  лісгосп щороку безкоштовно надає школам, місцевим громадам для озеленення декоративний посадковий матеріал.  Втім, можна багато говорити про роль лісу в житті людини: водорегулюючу, захисну, рекреаційну, промислову, та лише від бережливого, дбайливого і  розумного  ставлення кожного з нас до природи   залежить  майбутнє як лісу, так і людини.

Михайло Волк,

інженер з охорони та захисту лісу ДП «Семенівське лісове господарство»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/