Суббота, 10 апреля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На президентських виборах переможе кандидат на прізвище «Інший»

На президентських виборах переможе кандидат на прізвище «Інший»


На наступних президентських виборах в Україні має шанси перемогти «інший» кандидат, а не нинішні лідери рейтингів. Ця людина має стати носієм ідей іншої держави, іншої ідеології, інших механізмів в економіці, з іншим поглядом на війну.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив український політик, екс-віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний.

«Якщо найвищі рейтинги лідерів перегонів не перевищують 10% — це відсутність політики та політиків в Україні. Для мене набагато цікавіші у цих опитуваннях не фізичні особи, а цінності українців. Люди хочуть, щоб Президент сьогодні вирішив три проблеми — війни, особистої безпеки та злиднів. Коли почнуться вибори, ці питання постануть до кандидатів, от тоді вони з гуркотом посиплються», — сказав він.

Водночас, Безсмертний зауважив, що у рейтингах є «цікавий кандидат, його прізвище «інший», який має 22%.

«Замовлення на «іншість», це не замовлення на новизну. Ця людина має стати носієм ідей іншої держави, іншої ідеології, інших механізмів в економіці, з іншим поглядом на війну», — вважає політик.

Крім того, Безсмертний переконаний, що серед виборців постане тема україноцентричності та патріотичності лідера, який живе заради служіння  нації.

«Раніше була держава понад усе, тепер ключова цінність — людина та свобода. Це зовсім інші вимоги. Я знаю, що із «нинішніх» в українській політиці більш нікого не буде. Наступає зовсім інша фаза, де цінності, які несуть Порошенко та Тимошенко, не будуть затребувані», — зауважив політик.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/