Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На полігоні випробували нові зразки озброєння та військової техніки

На полігоні випробували нові зразки озброєння та військової техніки


На  військовому полігоні, поблизу Чернігова, за участю Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова відбулось випробування нових зразків озброєння та військової техніки, що розроблялись вітчизняними підприємствами.

Військові випробувачі  представили кулемети і снайперські гвинтівки, гранатомети та міномети, сучасні протитанкові ракетні комплекси.

Особлива увага була прикута термобаричним боєприпасам, які на сьогоднішній день фактично відсутні на фронті, але можуть застосовуватись спецпідрозділами Збройних Сил України.

Перспективним для ведення бою організатори визначили  60-міліметровий міномет, що може застосовуватись в АТО і  здатний точно вражати цілі, а головне він  не підпадає під заборону Мінських угод.

Поряд з цим було продемонстровано безпілотний авіаційний комплекс «Горлиця» та модернізований безпілотний бойовий транспортний засіб «Фантом-2», оснащений потужною ракетною зброєю.

Тож незабаром, після проведення державних випробувань та погодження певної документації, нові зразки озброєння та військової техніки надійдуть до українського війська.

Ігор Березинський


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/