Понедельник, 3 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На п`ять років засудили молодиків за заволодіння Mерседесом

На п`ять років засудили молодиків за заволодіння Mерседесом


Прокурором доведено у суді винуватість трьох зловмисників, які обвинувачувалися у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України.

Зловмисники за попередньою змовою незаконно заволоділи транспортним засобом, при цьому проти потерпілого вчинили інші дії, за які передбачена теж кримінальна відповідальність. 

Встановлено, що у серпні 2017 року чоловіки приїхали до м. Городня Чернігівської області, начебто з метою придбання автомобіля «Mercedes-Benz Е-320» для одного з них.

На території гаражного кооперативу у м. Городня двоє спільників спостерігали за прилеглою територією, інший обвинувачений разом з власником автомобіля перевіряли його технічний стан на оглядовій ямі. Один з них застосував до потерпілого сльозогінний газ, проник до автомобіля та використовуючи ключі, залишені в замку запалення, заволоділи автомобілем.

Затримали зловмисників працівники поліції на дорозі у напрямку м. Чернігова.

За вчинений злочин двох зловмисників засуджено до 5 років позбавлення волі ще у 2018 році вироком Городнянського районного суду, який набрав законної сили 11.03.2019.

Їхнього ж подільника, завдяки послідовній позиції групи прокурорів, вдалося засудити лише 18.07.2019 вироком Сновського районного суду.

Наразі вирок законної сили не набрав.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/