Пятница, 18 июня 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На окупований Донбас запустили найбільший прапор України

На окупований Донбас запустили найбільший прапор України


Щоб побачили над окупованою територією Донбасу прапор України, в небо над Авдіївкою, в районі дислокації Об'єднаних Сил, патріоти підняли найбільший Прапор України, площа якого становить 120 квадратних метрів.

23 серпня, в День Державного Прапора України, в районі проведення ООС, у небо над Авдіївкою піднявся найбільший в Україні державний прапор. Його площа складає 120 метрів квадратних.

Ініціаторами акції виступили патріоти з тимчасового окупованих територій Донецької області. Вони зібрали частину коштів на виготовлення прапора, для купівлі кульок і гелію. Акцію підтримали багато людей в Україні, в першу чергу в Донецькій області, також і військовослужбовці, які як фінансово так і безпосередньо взяли участь в проведенні заходу.

Прапор пошила Ангеліна Шостак з Бахмута, яка вже три роки поспіль шиє прапори і дарує їх справжнім патріотам України. Багато саме її прапорів майорять на передових позиціях та блокпостах ООС.

Святкового настрою усім учасникам акції: пересічним громадянам, ветеранам бойових дій в ООС, молоді тощо чудові вокальні номери Олени Білокінь та Андрія Кабанця, у виконанні яких прозвучали як українські народні так і сучасні патріотичні пісні.

І ось, коли всі учасники акції одночасно відпустили прапор і заспівали Гімн України, величезний державний символ нашої Батьківщини стрімко піднявся у небо і впевнено поплив у бік Донецького аеропорту, з метою нагадати усім жителям окупованих територій – Україна пам’ятає про вас!

На завершення акції генерал-майор Олександр Голоднюк вручив дипломи від наглядової ради «Книги рекордів України» за встановлення рекорду з виготовлення найбільшого прапора в Україні Ангеліні Шостак, Владу Бороді та іншим учасникам акції.

Олександр Парій, підполковник


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/