Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На матеріальне забезпечення працюючих громадян використано 63 млн грн


Фінансування матеріального забезпечення застрахованим особам проводиться згідно заяв-розрахунків поданих страхувальниками до робочих органів Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – міжрайонних та Чернігівської міської виконавчих дирекцій.

З початку цього року (станом на 26 травня) до обласного відділення страхувальниками подано 11 869 заяв-розрахунків на загальну суму 65 млн. 899 тис. грн., з яких по тимчасовій непрацездатності – 46 млн. 726 тис. грн., по вагітності та пологах 18 млн. 857 тис. грн. та на поховання – 316 тис.

Профінансовано 11 383 заяви на загальну суму 62 млн. 950 тис. грн.

Норма статті 34 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року (із змінами та доповненнями) №1105-ХІV щодо 10 днів фінансування матеріального забезпечення застрахованих осіб дотримується. Де-факто, кошти перераховуються обласним відділенням на міжрайонні та міську дирекції упродовж 4 днів від дня отримання заяв-розрахунків, які в свою чергу одразу ж перераховують їх страхувальникам для виплат працюючим громадянам.

Лариса Пошкребнєва,

начальник фінансово-економічного відділу виконавчої дирекції

Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/