Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На кордоні пасажир проковтнув марихуану у презервативі, а пес знайшов


12 червня в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» при оформленні на виїзд з України мікроавтобусу марки «Мерседес», на одного з пасажирів зреагував прикордонний пес Претті.

Під час проведення контролю ІІ лінії, прикордонним нарядом спільно з інспектором митниці, в ході особистого огляду та огляду речей громадянина Республіки Молдова нічого забороненого виявлено не було.

Однак зовсім іншої думки продовжувала дотримувалась Претті. В результаті встановлено, що цей громадянин для переміщення через державний кордон наркотичної речовини, попередньо марихуани загальною вагою близько 10 грамів, проковтнув її.

По факту виявлення кримінального правопорушення, передбаченого  статтею 305 «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів» Кримінального Кодексу України, повідомлено УСБУ в Чернігівській області.

Олександр ДУДКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/