Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На кордоні Чернігівщини зменшується потік пасажирів і транспорту

На кордоні Чернігівщини зменшується потік пасажирів і транспорту


Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це повідомив нашому виданню підполковник Олександр Дудко, помічник начальника прикордонного загону-начальник прес-служби.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 7,7 тис. осіб та 1,3 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано зменшення пасажирського та транспортного потоків на 34% та 15% відповідно. Через державний кордон не пропущено 2 громадян. Серед яких один громадянин Росії, що не мав документів на право перетину державного кордону України.

До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні іноземних громадян та осіб без громадянства притягнуто одну особу, на яку накладено штраф 850 гривень.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/