Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На кордоні Чернігівщини не пропустили в Україну 14 громадян РФ

На кордоні Чернігівщини не пропустили в Україну 14 громадян РФ


Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це нашому виданню повідомив помічник начальника прикордонного загону-начальник прес-служби підполковник Олександр Дудко.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

З 6 по 12 червня 2016 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 77,5 тис. осіб та 12,3 тис. транспортних засобів.  За порушення державного кордону затримано 3 особи.

До адміністративної відповідальності притягнуто 29 осіб, на яких накладено штрафів на суму 11237 гривень. Через державний кордон не пропущено 31 особу, з яких 14 громадян Росії.

Протягом вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 28 тис. осіб та 4,2 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 11 осіб.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/