Четверг, 29 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На фронт РУХ «Справедливість» відправив черговий санітарний модуль


Рух «Справедливість» Валентина Наливайченка передав черговий модуль на передову.

Це шостий санітарний модуль, який лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко відвіз українським захисникам. Цього разу санітарний модуль слугуватиме воїнам 30 Окремої механізованої бригади.

Про це повідомила керівник Руху «Справедливість» у Чернігівській області Оксана Голубова.

«Ми знали, що Валентин Наливайченко повезе черговий модуль та хотіли спланувати спільну поїздку і чернігівської команди, але до 12 лютого збираємо допомогу чернігівців, а потім повеземо», — розповіла Голубова.

Вона додала, що санітарні модулі, які відвіз Наливайченко, мають душові кабінки, санвузол, пральні машини, — усе, що необхідно воякам для несення служби в нормальних санітарно-гігієнічних умовах відтепер мають солдати 30 ОМБр.

Відмінність саме цього модулю в тому, що тут облаштували куточок, де лікар матиме змогу провести медичний огляд та надати першу допомогу. Адже саме тут базується і штаб Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова, які активізували свої роботу та розширили штат одразу після перших обстрілів Авдіївки.

Сам Наливайченко розповів про поїздку в зону АТО:

«Ми знову привезли на передову МОДУЛЬ ЖИТТЯ. Він, як і попередні шість, врятує не одного героя, надасть захист і відпочинок нашим славним бійцям!»

Оксана Голубова також переконана, якби українська влада дбала про своїх людей і військо, такі модулі були б виготовлені на українських підприємствах у необхідних кількостях і розташовані по всій передовій.

Нагадаємо, що всі шість модулів, які передав на передову Рух «Справедливість», виготовлені на одному з заводів міста Дніпро. Однак жодного держзамовлення за майже три роки проведення АТО на сході України підприємство так і не отримало.

Володимир БЕРЕЗИНСЬКИЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/