Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На чоловіка напав оскаженілий вовк. Прикордонники ледве його врятували


4 лютого ввечері в селі  Задеріївка, що на Чернігівщині, двоє прикордонників врятували чоловіка, на якого напав скажений вовк.

Перебуваючи на відпочинку після служби за місцем проживання охоронці кордону почули крики про допомогу.

Про це повідомили редакцію у відділі з питань взаємодії зі ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Коли прикордонники вибігли на вулицю, то побачили, як на місцевого мешканця напала дика тварина та кинулись йому на допомогу. Задля врятування чоловіка, який вже знаходився в тяжкому стані від укусів, прикордонникам довелось знешкодити оскаженілу тварину голіруч та за допомогою господарського ножа.

Завдяки вчасній допомозі прикордонники врятували чоловіка, але також і отримали численні рани колінних та ліктьових суглобів, а також передпліччя.

Місцевого жителя та військовослужбовців одразу ж доставили до Ріпкинської районної лікарні для проведення медичного обстеження й надання допомоги.

За даним фактом прикордонники проінформували сусідні підрозділи, взаємодіючі органи та представників санепідемстанції. Наразі стан здоров’я місцевого жителя та військовослужбовців задовільний.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/