Пятница, 26 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині врятували лося, який впав у п`ятиметрову яму

На Чернігівщині врятували лося, який впав у п`ятиметрову яму


Під час обходу території полігону у перший день зими військовослужбовці раптово натрапили на молодого самця лося, який потрапив у ймовірно колишню пожежну водойму закинутої старої військової пекарні біля села Ревунів Круг, що на Чернігівщині.

Ця заповнена водою бетонна споруда в землі розміром приблизно чотири на п’ять та глибиною п’ять метрів стала смертельною пасткою для тварини.

Про таку ситуацію військовослужбовці повідомили спеціалістам відділу мисливського господарства обласного управління лісового та мисливського господарства. До місця події одразу вирушили єгерські служби двох суміжних мисливських господарств — ТОВ СМП «Гончарівське» та ТОВ «Вершина».

Як повідомили редакції в Чернігівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, рятівній операції з визволення молодого лося зі смертельної пастки взяли участь директор ТОВ СМП «Гончарівське» Микола Буряк та єгері цього ж господарства Юрій Кужіль і Анатолій Левченко, а також директор ТОВ «Вершина» Олександр Лук’янець і єгері Анатолій Пономаренко, Олексій Пташник, Анатолій Новик.

Спільними зусиллями керівників мисливських господарств та їхніх єгерських служб вдалося врятувати вже повністю виснажену тварину з бетонної пастки.

Лося поклали на суху солому, вкрили теплим покривалом, розклали біля нього багаття. Через деякий час лось, відпочивши та зігрівшись, благополучно подався до лісу.

Микола Тищенко, спеціально для видання Біла хата


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/