Среда, 20 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині відбулося свято головної водної артерії краю

На Чернігівщині відбулося свято головної водної артерії краю


8 вересня 2019 року Мезинський національний природний парк долучився до проведення екологічного заходу «День Десни — 2019», що проходив в селищі Сосниця.

Головним організатором наймасштабнішого еко-івенту на Чернігівщині стало Деснянське басейнове управління водних ресурсів.

Щороку завдяки кліматичним змінам та негативній діяльності людини Десна міліє та втрачає своє біорізноманіття. Щоб привернути увагу суспільства до вирішення проблем використання водних ресурсів, фахівці Мезинського національного природного парку провели низку цікавих заходів в рамках локації «Річка для біорізноманіття». Зокрема, це були пізнавальні конкурси та вікторини для дітей і молоді з цікавими призами й подарунками.

Цього року місце проведення було обрано не випадково, адже саме тут 125 років тому народився видатний кінорежисер та письменник О.П. Довженко, автор відомого твору «Зачарована Десна»: «Благословенна будь, моя незаймана дівице Десно, що, згадуючи тебе вже много літ, я завжди добрішав, почував себе невичерпно багатим і щедрим. Так багато дала ти мені подарунків на все життя. Далека красо моя! Щасливий я, що народився на твоєму березі...»

Зачаровує річка своєю красою та краєвидами і дотепер. Проте, щоб так було і надалі, річка потребує дбайливого ставлення та охорони.

Марина Усок,

фахівець Мезинського національного природного парку


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/