Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині створюють першу поліцейську станцію

На Чернігівщині створюють першу поліцейську станцію


У селищі Макошине Менської громади, що на Чернігівщині, планують створити новий осередок правоохоронного захисту — поліцейську станцію. Це питання 15 вересня розглянули на засіданні у Менській міській раді.

Про це редакції повідомили в Чернігівському РВ АМУ Офісу реформ у Чернігівській області.

Громада ще на початку року подала заявку на участь у проекті «Поліцейський — офіцер громади», та у зв'язку із введенням карантину в державі, цей проект у Чернігівській області ще не стартував.

У Менській громаді діє місцева програма «Безпечна громада», яка спрямована на поліпшення безпеки для жителів ОТГ. Один із її пунктів —  створення в найбільших  населених пунктах поліцейських станцій, куди жителі зможуть звернутися в будь-який час за допомогою.

Тому саме в Макошине планується створити першу таку поліцейську станцію. У громаді вже  визначилися із приміщенням. Найближчим часом буде обраховано кошторис виконання робіт та розпочнеться безпосередня реалізація цього пілотного проекту.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/