Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині рибоохоронний патруль спіймав браконьєрів

На Чернігівщині рибоохоронний патруль спіймав браконьєрів


Чернігівський рибоохоронний патруль затримав браконьєрів — таким чином викрив порушення зі збитками на понад 10 тисяч гривень.

Першого листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками Нацполіції під час рейду водоймами Куликівського району зафіксовано факт порушення.

На озері поблизу с. Авдіївка затримано двох чоловіків, які здійснювали лов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову.

У порушників вилучено сітку «бредень» та рибу в такій кількості: карась сріблястий – 3 шт., щука – 31 шт., лин – 1 шт. та плітка – 2 шт. Збитки, завдані рибному господарству внаслідок незаконних дій громадян, склали 10 880 грн.

Складені протоколи про адміністративне правопорушення буде направлено до Куликівського районного суду Чернігівської області для притягнення правопорушників до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Управління Держрибагентства у Чернігівській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення — прохання оперативно повідомляти на телефони «гарячої лінії» відомства: (099) 112-13-44 та (0462) 93-75-57.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/