Вторник, 26 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині після 102-річної перерви відновилися Качанівські бали

На Чернігівщині після 102-річної перерви відновилися Качанівські бали


У Качанівці (Чернігівська область) 25 травня 2019 року після 102-річної перерви відновився Качанівський бал.

Дитячий бал в Качанівці «В гостях у Тарновських» став можливим завдяки ініціативі нашої землячки, доктора історичних наук, професора Оксани Юріївни Захарової, яка повернулася на постійне місце проживання в Україну з Росії та БО «Фонд відродження Качанівки», який створений 7 лютого 2018 року.

Починаючи з середини січня близько 80 діток з Ічні та району кожного тижня збиралися на тренування з класичних бальних танців.

І от сьогодні в залі, в якому бували Т.Г. Шевченко, М.І. Глінка, Л. Жемчужніков, були виконані полонез, іспанський вальс, па-де-грас, полька-тройка.

На мій погляд, маленькі танцівники добре справилися з танцями, враховуючи той невеликий проміжок часу, який пройшов з часу початку занять.

За словами Оксани Юріївни захоплення класичними бальними танцями стає все поширенішим у Європі. І це добре, адже вони виховують благородство та повагу один до одного.

Віктор Кияновський


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/