Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині п`ята парафія УПЦ московщини стала українською

На Чернігівщині п`ята парафія УПЦ московщини стала українською


Громада села Степанівка Борзнянського району Чернігівщини проголосувала за вихід з гундяївської церкви та перехід в лоно канонічної Православної Церкви України.

Сьогодні нарешті привезли документи в єпархію. У Степанівці немає свого священника, обслуговував село заїжджий московський піп, зате є капличка.

Відтепер у селянській капличці Службу Божу правитиме український священник. Це вже третя парафія на Борзнянщині, яка перейшла до ПЦУ — перед тим були Оленівка та сусідня Воловиця. Загалом це 5-та парафія на Чернігівщині, яка перейшла до ПЦУ — Оленівка, Воловиця, Степанівка, Ковпита та Десна. У Десні парафія перейшла зі священником, настоятелем місцевого храму Архангела Гавриїла протоієрем Ярославом Малетичем.

До речі, спецслужби мала б зацікавити інформація про такого собі заступника командира з виховної роботи, озвучена отцем Ярославом:

«Була і у нас історія. Коли я перестав молитися за Кирила, це обурило одного з військових, заступника командира з виховної роботи. Разом з дружиною перестали ходити до нас у церкву. Зібрали три чи чотири душі, поїхали в Чернігів і зареєстрували церкву на честь Архангела Михаїла. Московського патріархату. Було це, якщо я не помиляюся, у 2016 році». Більше про це ТУТ.

Віталій Назаренко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/