Пятница, 26 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині комплексно перевірять систему оповіщення

На Чернігівщині комплексно перевірять систему оповіщення


Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА 23 лютого проведе комплексну технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

Буде проведена перевірка працездатності ліній управління та пристроїв для запуску електросирен в місті Чернігові та районних центрах області без запуску електросирен.

З автоматизованого робочого місця відповідального чергового Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації буде здійснена перевірка за мобільними телефонами груп абонентів облдержадміністрації,  підприємств міста Чернігова, силових структур та керівного складу районів і міст обласного значення.

Як повідомили в Департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації, о 14 годині буде передаватись учбове повідомлення для мешканців міста Чернігова по проводовому радіо.

О 14 годині 5 хвилин на першому каналі Українського радіо для населення області буде передаватися учбове повідомлення за допомогою FM-передавачів в містах Чернігові, Бахмачі, Прилуках, Новгород-Сіверському, смт Сосниця та смт Холми.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/