Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині ігнорують громадську думку та застосовують силу

На Чернігівщині ігнорують громадську думку та застосовують силу


Звернення представників ГО «Прозора політика» до правоохоронних органів Прилуцького району.

У нас, представників громадського об’єднання «Прозора політика», викликають стурбованість дії працівників поліції у Прилуцькому, Козелецькому і Бобровицькому районах, які вони сьогодні, у день голосування, застосовують щодо громадських активістів.

Як відомо, на території 210-го мажоритарного округу на виході з виборчих дільниць наші волонтери проводять опитування громадської думки.

Однак нині поліцейські перешкоджають вивченню громадської думки, а саме: відбирають електронні засоби проведення екзитполу, безпідставно звинувачують волонтерів у спробі підкупу виборців та затримують їх.

Така ситуація спостерігається практично на кожній виборчій дільниці 210-го округу. Тож наразі наші волонтери позбавлені можливості проводити опитування, натомість вимушені надавати пояснення поліції.

Ми звертаємося до представників правоохоронних органів з проханням не втручатися у роботу громадської організації, а також вжити заходів з охорони порядку з метою недопущення скоєння злочинів, передбачених ст. 170 Кримінального кодексу України у вигляді перешкоджання законній діяльності громадських організацій.

Водночас 20 липня Прилуцькому відділу поліції, а також поліції Козелецького і Бобровицького районів були направлені листи із повідомленням про проведення соціологічного дослідження, відповідно до ст. 67 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Тож вивчення громадської думки ГО «Прозора політика» проводиться на законних підставах.

Також ми просимо захистити наших активістів від молодиків характерної зовнішності, які нападають на волонтерів, котрі проводять екзитпол, та забирають у них електронні засоби проведення опитування. Сподіваємося на перемогу законності і справедливості.

Пресслужба ГО «Прозора політика»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/