Вторник, 1 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині артилеристи знищували піхоту противника. Фото

На Чернігівщині артилеристи знищували піхоту противника. Фото


На Гончарівському полігоні, що на Чернігівщині, тривають тактичні навчання з підрозділами артилерії.

Гармаші відпрацювали виявлення цілей вночі, здійснили тактичні пересування та нанесли ураження по цілях. В якості об’єктів виявлення, задіяли спеціальні імітаційні групи та реальні підрозділи, що відтворювали на місцевості дії противника — це дозволяло створити максимально реальну обстановку.

— Саме з метою приведення умов навчань до бойових, в районах розташування підрозділів на місцевості діяли диверсійні та розвідувальні групи умовного противника. А у якості мішеней завчасно обладнали макети взводних опорних пунктів — це дозволило перевірити ефективність нанесення ураження, — розповів начальник прес-центру оперативного командування «Північ» Віталій Кирилов.

Крім того, під час навчань діяли два типи комплексів безпілотних літальних апаратів. Вони здійснювали розвідку противника з метою виявлення цілей та одночасно перевіряли ступінь маскування діючих підрозділів.

Оцінювалась не лише кількість уражених цілей, а й злагодженість дій підрозділів, уміннякомандирів самостійно і швидко приймати рішення під час ведення бою та зміни обстановки.

Фото Віталія Кирилова


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/