Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Чернігівщини триває друга хвиля навчань із фінансовими працівниками


На Чернігівщини триває друга хвиля навчань із фінансовими працівниками, головами та членами (уповноваженими) комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій, яку проводять 9 міжрайонних і Чернігівська міська дирекції за участі начальників структурних підрозділів виконавчої дирекція обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Так, декілька днів назад, під головуванням директора Ніжинської міжрайонної виконавчої дирекції Н.П.Волкової, проведено семінар з актуальних питань загальнообов’язкового державного соціального страхування.

В ньому брали участь голови комісій (уповноважених) із соціального страхування та головні бухгалтери підприємств, установ та організацій, які є страхувальниками дирекції (85 осіб). Були присутні на заході і заступники головних лікарів центральних міської та районної лікарень О.Л. Шейко та А.С. Бондаренко (відповідно), а також завідувач поліклінічним відділенням центральної районної лікарні С.М.Томек.

Перед учасниками семінару виступили начальник відділу соціальних послуг Г.В. Мазур і начальник відділу експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг В.А. Донець, які розповіли відповідно про реабілітаційне лікування застрахованих осіб та членів їх сімей та про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність.

strahuvalnyky-navchannyaЗахід пройшов продуктивно. Страхувальники були дуже активні в обговоренні піднятих питань. Виступаючі в повній мірі донесли необхідну інформацію до учасників семінару.

Варто зазначити, що в обласному відділенні Фонду семінари – навчання проводяться двічі на рік.

У I півріччі в цих заходах брали участь 964 фінансових працівників, голів та членів (уповноважених) комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій.

strahuvalnyky-navchannya2У II півріччі, під час проведення другої хвилі семінарів – навчань (розпочалися в кінці вересня), станом на 18 листопада, вони пройшли у 18 містах та районах Чернігівщини. Участь у них вже взяли 1143 фінансових працівників, голів і членів (уповноважених) комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій.

На них розглядалися питання про зміни у законодавстві в системі соціального страхування, про роботу комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій, про надання застрахованим особам відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно – курортних закладів за рахунок коштів Фонду, про порядок розгляду травм невиробничого характеру, про порядок проходження листків непрацездатності та інші.

strahuvalnyky-navchannya3Проведені семінари відіграють велику роль у недопущенні помилок при використанні коштів Фонду, бо всебічна обізнаність страхувальників по практичному застосуванню норм законодавства у сфері соціального страхування сприяє високій якості роботи фінансових працівників, голів і членів (уповноважених) комісій із соціального страхування підприємств, установ, організацій.

Євгеній Столєтов, виконавча дирекція обласного відділення Фонду


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/