Среда, 30 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині здійснюється посилений прикордонний контроль

На Чернігівщині здійснюється посилений прикордонний контроль


Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це повідомив  помічник начальника прикордонного загону підполковник Олександр Дудко.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

З 2 до 9 квітня 2018 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 54,2 тис. осіб та 14,2 тис. транспортних засобів.

До адміністративної відповідальності притягнуто 22 особи, на яких накладено штрафів на суму 11560 гривень. Через державний кордон не пропущено 18 осіб, в тому числі 3 громадянина Росії.

Протягом святкових та вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 20,8 тис. осіб та 5,5 тис. транспортних засобів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/