Суббота, 24 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Чернігівщині виявляють викрадені авто з підробленими агрегатами


У Чернігівській області продовжують виявляти автомобілі, які мають ознаки підробок або незаконні втручання в ідентифікаційні номери складових частин.

Працівниками територіальних сервісних центрів МВС в Чернігівській області продовжується постійна та цілеспрямована робота щодо виявлення транспортних засобів, які мають ознаки підробок або незаконних змін з технічної точки зору.

15.06.2016 року до територіального сервісного центру № 7441 МВС  в Чернігівській області звернувся мешканець м. Чернігів для перереєстрації автомобіля Volkswagen Passat, синього кольору. Під час спільної перевірки транспортного засобу експертом та працівником ТСЦ № 7441  було встановлено, що номер кузова змінений шляхом вварювання частини номерної панелі з іншим номером.

РСЦ МВС  в Чернігівській області  наголошує:  бути більш пильними при покупці авто та звертатися до територіальних сервісних центрів для перевірки номерів агрегатів транспортного засобу та супроводжуючих документів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/