Воскресенье, 1 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Як випробовували вітчизняну зброю та боєприпаси. Спецрепортаж

Як випробовували вітчизняну зброю та боєприпаси. Спецрепортаж


На військовому полігоні поблизу Гончарівського, що на Чернігівщині, відбулися комплексні випробування боєприпасів і нової зброї українського виробництва.

За рішенням РНБО у найкоротші терміни в Україні було розпочато виробництво боєприпасів, які раніше не вироблялися в нашій державі. Для підтвердження їхньої якості та характеристик, на військовому полігоні Збройних Cил України, що поблизу Гончарівського на Чернігівщині, були проведені комплексні випробування боєприпасів та нової зброї українського виробництва.

«Відбулася важлива фаза випробувань найбільш дефіцитних 152-мм снарядів, а також 60-мм мін для нових українських мінометів», — повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, додавши, що на полігоні також відбулися випробування двох модифікацій 60-мм та двох модифікацій 82-мм мінометів, а також "перевірка безпекових характеристик під час ведення вогню зі 120-мм мінометів.

Усі балістичні характеристики перевірялися фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки за допомогою сучасного комплексу – мобільної радарної системи траєкторних вимірювань, унікальність якого полягає в тому, що надзвичайно точно відслідковує траєкторію польоту не тільки снаряду, міни чи ракети, а навіть кулі.

Турчинов також наголосив, що боєприпаси та артилерійська зброя, які випробовувалися, виробляються як державними, так і приватними підприємствами, що дозволяє в межах прозорої конкуренції покращувати їхню якість та зменшувати вартість.

«Хочу підкреслити, що всі випробування пройшли успішно. Українська зброя та боєприпаси показали відповідність заданим характеристикам та найближчим часом будуть взяті на озброєння ЗСУ, що значно посилить вогневу спроможність нашої армії», — підсумував секретар РНБО.

 

Олександр Парій, підполковник


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/