Среда, 12 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На Чернігівщині вели діалог про відповідальне батьківство

На Чернігівщині вели діалог про відповідальне батьківство


Представники Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області на чолі з першим заступником начальника Сергієм Рудим 11 липня перебували в Корюківці. Загальна тема програми візиту #ЧужихДітейНеБуває і #ВідповідальнеБатьківство.

Перш за все, відвідали Корюківський районний відділ державної виконавчої служби, де провели особистий прийом громадян. Алла Єдомаха, заступник начальника Управління державної виконавчої служби, відповідаючи на питання відвідувачів щодо сплати аліментів, акцентувала увагу на нових санкціях, що запрацюють скоро проти неплатників аліментів, і тих податкових пільгах та преференціях для батьків, які сумлінно виконують свої обов’язки та вкладають кошти у розвиток власних дітей. Цікавились заявники також питаннями закриття виконавчого провадження, зняття обтяжень з майна тощо.

Далі була зустріч на підприємстві лісового господарства та у Корюківській районній державній адміністрації.

Відзначимо, що у місцевій державній адміністрації зібрались представники міської ради, місцевих органів влади, зокрема служби у справах дітей і сектору у справах сім’ї, молоді та спорту, громадські активісти, фахівці системи безоплатної правової допомоги.

Діалог видався цікавим, адже торкнулись болючої теми насильства у сім’ї. Спільно обговорювали процедуру накладення термінового заборонного припису — одного з спецзаходів, що застосовується до кривдника. За нормами Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» підставою для накладення може бути ініціатива поліції або заява постраждалої особи. Але така норма не завжди дієва.

Обговорювали й нещодавно прийнятий Верховною Радою другий пакет норм закону #ЧужихДітейНеБуває, розповідали про вплив на злісних неплатників аліментів попередніх змін до законодавства, що вже діють з 6 лютого цього року. Йшлося і про захист прав представників бізнесу під час ведення досудового розслідування правоохоронними органами #МаскиШоуСтоп.

Інна Кебець


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/