Вторник, 19 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Чернігівщині трагічно загинув Валентин Судак


Другого лютого надійшла болісна звістка про трагічну смерть директора Остерського військового лісгоспу Валентина Судака.

Ще у лютому 2014 року, рівно три роки тому, військовий лісгосп приєднали до Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Очолив його досвідчений лісівник Валентин Судак. Він народився у старовинному селі Моровськ, що на Козелеччині, з дитинства знав навколишні ліси, тож і професію собі обрав лісівничу. Свою трудову біографію він розпочав працівником Кобижчанського лісництва Ніжинського держлісгоспу. Після навчання в Українській сільськогосподарській академії Валентин Судак повернувся до рідного краю.

Понад десять років Валентин Павлович пропрацював головним лісничим Остерського держлісгоспу. Загалом лісам Чернігівщини він присвятив понад три десятиліття власного життя. Вірою і правдою Валентин Павлович служив лісовій справі. Неодноразово був відзначений високими державними та відомчими нагородами. 24 березня йому було б 50…

Лісівники Чернігівщини висловлюють родині Валентина Судака глибокі співчуття і сумують за втратою кваліфікованого спеціаліста та прекрасної людини.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/