Четверг, 2 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Чернігівщині працюватиме реабілітайційний центр для учасників АТО


Незабаром на Чернігівщині може запрацювати реабілітайційний центр для учасників АТО.

Саме на цьому наголосив народний депутат України Валерій Давиденко під час свого перебування на Куликівщині. Він давно опікується питанням створення висококваліфікованого закладу з фізичної і психологічної реабілітації для учасників АТО. 

 Увагу депутата привернуло недобудоване приміщення, яке знаходиться на території амбулаторії і паліативного відділення в с. Виблі.  З боку народного обранця вже розпочато активну роботу  - відбулася розмова з районною владою, яка всіляко підтримує цю ініціативу, запрошені потенційні інвестори. 

Я докладу максимум зусиль, аби такий центр з’явився на Чернігівщині. Перші кроки вже зроблені. Впевнений, що і з боку обласного керівництва ми так само знайдемо підтримку. У свою чергу, Міністерство оборони готове сприяти у виділенні коштів на фінансування подібних закладів в Україні. Сподіваюся, найближчим часом всі ми об'єднаємося і зробимо такий центр, в якому можуть перебувати на реабілітації бійці не лише з області, а й з усієї України, - зазначив народний депутат України Валерій Давиденко.

Під час робочої поїздки депутат особисто поспілкувався із медпрацівниками і керівництвом району. Всі разом оглянули  недобудоване приміщення лікарні. Потім відвідали  амбулаторію, паліативне відділення та ЦРЛ.

Давиденко (2)Ми дуже стурбовані неефективним використанням районних медичних закладів,  саме тому звернулися до Валерія Давиденка, аби він допоміг нам у вирішенні цієї болючої проблеми, - значив під час зустрічі лікар Вибельської АСМ Орест Чулій. — Валерій Миколайович одразу підтримав ідею створити широко профільний спеціалізований центр для учасників АТО.

Валерій Давиденко провідав хворих, які наразі перебували на лікуванні. Без підтримкидепутата не лишилисяі і самі медичні заклади Куликівщини.  Від депутата вони отримали інвалідні візки , спеціалізовані ходунки, костилі, засоби гігієни та спеціальне фіксуюче простирадло для хірургічного відділення ЦРЛ.

Війна, на жаль, лишає на бійцях незгладимі рубці. Сподіваюся, що реабілітаційний центр запрацює, а наші захисники отримають високопрофесійну допомогу і зможуть відновити свої сили, — зазначив Валерій Давиденко.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/