Воскресенье, 17 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Чернігівщині «комунальні» борги становлять кілька десятків млн грн


Упродовж 9 місяців 2016 р. мешканцями Чернігівської області сплачено за житлово-комунальні послуги (включаючи погашення боргів за минулі періоди) 751 млн грн, що становить 122% від нарахованих за цей період сум.

Про це інформують у Головному управлінні статистики у Чернігівській області.

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год на місяць), порівняно з вереснем 2015р. збільшилися в 1,6 раза й становили у вересні п.р. 550 грн.

На кінець вересня населення області заборгувало надавачам послуг за газопостачання – 44 млн.грн, за спожите тепло та гаряче водопостачання – 34 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 21 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 9 млн.грн, за вивезення побутових відходів 2,1 млн.грн.

Мали борги 3 місяці й більше за централізоване опалення та гаряче водопостачання 36% користувачів, за газопостачання – 34%, за утримання будинків, споруд, прибудинкових територій – 14%, за вивезення побутових відходів – 13%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 8%.

Крім того, за електроенергію заборгували 3% споживачів, а сума боргу становила 25 млн.грн.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/