Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Чернігівщині чиновники створюють загрозливі передумови для країни


«Самоврядний» саботаж чиновників суперечить європейським стандартам й унітарності держави. 

Заява фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді щодо утисків місцевого самоврядування та процесів об’єднання громад.

Вважаємо неприпустимим адміністративний тиск обласної влади щодо дискредитації місцевого самоврядування на Чернігівщині та процесів становлення об’єднаних громад. Це суперечить курсу України з посилення місцевого самоврядування в країні.

Фракція «Наш край» у Чернігівській облраді засуджує «самоврядний» саботаж обласних і районних чиновників, які діють разом із представниками аграрних олігархів з депутатськими мандатами різних рівнів.

Децентралізація та самодостатні громади –крок до європейського самоврядування. Європейські цінності – це гідна робота, якісна освіта, соціальний захист людей, робочі місця та інвестиції. А не феодальна залежність від чиновників і бізнесменів від агросектору.

Саме представники об’єднаних громад, а не призначені згори чиновники мають визначати бюджетні витрати щодо розвитку соціальної сфери, охорони здоров’я, середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Реальне самоврядування – крок до самодостатніх, об’єднаних громад. Тільки так люди перестануть бути васалами регіональних феодалів, аграрних баронів і чиновників держадміністрацій. Насаджені чиновники держадміністрацій усіх рівнів – гальмо на шляху становлення справді народного самоврядування Чернігівщини. Вони тримаються за крісла, прагнучи зберегти за собою доступ до бюджетів громад.

Об’єднання громад наближує влади до людей. Це фінансова незалежність і сталий розвиток громад. Це право людей самостійно, без втручання чиновників, планувати соціально-економічний розвиток рідного краю. «Наш край» завжди стоятиме на захисті прав місцевих громад і самоврядування. На Чернігівщині та по всій країні.

ГОЛОВА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НАШ КРАЙ» ОЛЬГА ЧЕРЕДНИК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/