Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Чернігівщині через державний кордон не пропущено 24 громадян Росії


Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою. Українсько-російська ділянка державного кордону охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це повідомив редакції підполковник Олександр ДУДКО − помічник начальника прикордонного загону-начальник прес-служби.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку громадян, що перетинають державний кордон.

З 22 по 28 серпня 2016 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 136,9 тис. осіб та 19 тис. транспортних засобів.  За порушення державного кордону затримано 4 особи.

До адміністративної відповідальності притягнуто 50 осіб, на яких накладено штрафів на суму 20757 гривень. Через державний кордон не пропущено 67 осіб, з яких 24 громадянина Росії.

Протягом вихідних днів через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 41,6 тис. осіб та 6,1 тис. транспортних засобів. Через державний кордон не пропущено 24 особи, з яких 13 — громадяни Росії.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/