Воскресенье, 27 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

На Чернігівщині активно діє «Совість». Запрацювала й «Справедливість»


Оксана Голубова очолила обласну організацію Руху Наливайченка «Справедливість» на Чернігівщині. 

Відому на Чернігівщині громадську діячку, підприємця Оксану Голубову 5 серпня на установчій обласній конференції обрали керівником Чернігівської обласної організації Руху Валентина Наливайченка «Справедливість». Делегати, що з’їхалися до Чернігова, також обрали заступника керівника, ним став Володимир Березинський.

Про це проінформували у прес-службі Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» в Чернігівській області.

Команда Валентина Наливайченка, працюючи на Чернігівщині як ГО «Антикорупційний рух», показала одні з найкращих результатів в Україні, сказав на обласній конференції заступник керівника Руху «Справедливість» Руслан Колєсніков.

Чернігів працює в усіх можливих напрямках, аби допомогти всім, хто звертається до громадських приймалень, зауважив він. Активісти Руху доставляють допомогу воїнам АТО на лінію зіткнення в Луганській і Донецькій областях. Юристи нарешті завершили 10-річну судову епопею з житлом і добилися повернення квартири у власність сім’ї Єреськів.

Чернігівці запам’ятали акції «Вимагаємо покарання», під час яких містянам показали та розказали про злочинні схеми, що покривають високопосадовці України, та «Я не даю і не беру хабарів», яку активісти проводили у судах, медичних, освітніх та владних закладах.

«Разом із ними ми підтримуємо в суді позов бійця АТО Володимира Шинкаренка проти Кабінету Міністрів в праві захисника на вищу і професійну освіту та проїзд. Тому сьогодні я з радістю зачитував рішення Президії партії та нашого лідера про створення осередку та обрання керівником саме пані Оксани.

Ми власним прикладом, не маючи у своєму розпорядженні ні депутатських, ні чиновницьких крісел, показуємо, як треба вирішувати проблеми. Системний підхід – головне, чим керується наш лідер Валентин Наливайченко та наша команда», — зауважив під час обласної конференції заступник керівника громадсько-політичного руху «Справедливість» Руслан Колєсніков.

Зараз Чернігівська команда Руху «Справедливість» спільно з дніпровськими колегами допомагає інваліду-воїну АТО Віктору Кузюрі і бійцям, які збираються на ротацію в зону розмежування на Донбас. Юристи Руху розглядають звернення, що надходять від людей, та готуються до нових справ по захисту інтересів чернігівців. Про це розповіла керівник громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість» на Чернігівщині Оксана Голубова.

«Попереду у нас багато справ. Ми маємо зупинити і злочинне вирубування лісу в області, і допомогти тим, хто втратив своїх синів-героїв, захищаючи Україну. Також ми продовжуватимемо боротьбу з корупцією, будемо тиснути на владу, що відірвалася від народу, всіма можливими законними способами», — заявила новообраний керівник.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/