Вторник, 1 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
На 5,9 млрд грн збільшилась комунальна заборгованість

На 5,9 млрд грн збільшилась комунальна заборгованість


Тарифи зростають на тлі збільшення боргів населення за житлово-комунальні послуги.

Замість того, щоб реформувати ЖКГ, влада робить усе, щоб збіднілі українці ставали ще біднішими. Результат такої політики – стабільне зростання заборгованості українців зі сплати житлово-комунальних послуг.

Геннадій Тригубченко

Як повідомив депутат Чернігівської обласної ради Геннадій Тригубченко, на кінець вересня цього року заборгованість склала рекордні 38,2 млрд грн, що на 5,9 млрд грн більше, ніж на початку року.

Згідно із даними Держстату, структура заборгованості за житлово-комунальні послуги така:

* 16,8 млрд грн за постачання природного газу;

* 10 млрд грн за опалення та гарячу воду;

* 4 млрд грн за утримання будинків і прибудинкових територій;

* 3,8 млрд грн за постачання електрики;

* 3 млрд грн за холодну воду та водовідведення;

* 0,6 млрд грн за вивезення побутових відходів.

— Але влада цього ніби не помічає і ухвалює рішення про нову ціну на природний газ для громадян, яка зросла на 23,5%. Чиновники вже пообіцяли, що тарифи на опалення будуть перераховані та збільшаться вже із грудня нинішнього року, що, звісно ж, призведе до ще більшого зростання неплатежів за житлово-комунальні послуги, — зазначив Геннадій Тригубченко.

Це все відбувається на фоні зростання заборгованості зі сплати заробітної плати, яка на початку жовтня сягнула 2,9 млрд грн, при цьому розмір реальної зарплатні за вересень знизився на 1,2%!

На думку Геннадія Тригубченка, заборгованість в житлово-кому нальній сфері буде зростати, а народ – бідніти. Влада впевнено штовхає ЖКГ до колапсу. Бідним вже нема чим платити багатим.

— Таку ситуацію ми вважаємо критичною! Реальні доходи людей не зростають так швидко, як розповідає уряд.Чергове підвищення цін на газ та тепло призведе до відповідного зростання боргів та до соціальної напруги в країні. Українці вже не спроможні платити навіть за нинішніми цінами, — наголосив Геннадій Тригубченко.

Депутат облради закликає уряд припинити підвищувати тарифи і працювати на зниження заборгованості в ЖКГ і зростання доходів громадян.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/