Среда, 25 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Миттєвості нашого життя можна побачити у Чернігові

Миттєвості нашого життя можна побачити у Чернігові


27 квітня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М.Коцюбинського відкрилася виставка фоторобіт Марка Залізняка «Миттєвості нашого життя».

Її приурочено до 125-річчя від дня народження фотографа. До Чернігова експозиція приїхала з Покровського історичного музею у рамках культурного обміну між Донецькою та Чернігівською областями.

Про це розповів директор музею-заповідника Ігор Коцюбинський.

Цього дня до садиби Михайла Коцюбинського завітала і директор Покровського історичного музею Ангеліна Рожкова. Вона чимало розповіла про долю Максима Залізняка та про його фотороботи, привезла із собою цікаву слайд-презентацію, яка ілюструвала експозиційні матеріали її музею. На заході був і виконуючий обов’язки директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації Павло Веселов. Він виконав приємну місію – вручив пані Ангеліні Рожковій Почесну грамоту  Департаменту.

Про цікаву історію з життя фотоаматора Марка Залізняка можна почитати ТУТ
До слова запрошували і представників Інституту національної пам’яті  Сергія Бутка та Сергія Горобця. Вони зазначили, що виставка яскраво ілюструє процес розкуркулення, примусової колективізації в Україні, ці фото – справжній скарб для істориків України.

Відзняті матеріали лягли в основу документальних фільмів «Голодомор», «Миттєвості нашого життя», «Симфонія Донбасу», «Старий і новий Дніпро». Світлини Марка Залізняка можна побачити в шкільних підручниках з історії, їх друкували у газетах та часописах, до них часто звертаються ЗМІ. А тепер жителі та гості Чернігова мають змогу побачити їх у музеї Коцюбинського.

Виставка триватиме до 13 травня.

Вартість квитків:

дитячий – 5 грн;

студентський – 8 грн;

дорослий – 10 грн.

Більше фото із виставки можна побачити на сторінці у Фейсбук.

Довідки за тел.: (04622) 4-10-03; 4-43-26.

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/